Odložený vesmír

Michal Čagánek – spisovatel, písničkář a milovník života mě oslovil, zda bych nechtěla ztvárnit ilustrace pro jeho novou knihu ODLOŽENÝ VESMÍR 🍊. Román o cestě z hlavy do srdce, o prostém lidském štěstí a o ničem, které přesahuje vše.
Byla to příjemná změna zkusit něco jiného, než dětskou ilustraci a moc mě to bavilo. 

Předplatné nového románu Odložený Vesmír na Startovači právě začalo. Budeme rádi za jakoukoliv podporu, která pomůže získat prostředky na tisk knihy, tak aby mohla do Vánoc spatřit světlo světa.

Přijde chvíle, kdy si člověk uvědomí, že je ve skutečnosti všechno jinak, než si myslel. Aleš Hlavinka, hrdina nového transformačního románu Odložený Vesmír, tento okamžik zažije na oslavě svých 42. narozenin. Místo bujarého oslavování, na které se těšil, málem umře na WC v důsledku předávkování. Tím začíná Alešova velká proměna z nabubřelého pitomce v laskavého člověka. Ta se neobejde bez četných vnitřních bojů. Naštěstí má kolem sebe „osvícené“ přátele, kteří mu pomáhají zvládnut cestu z hlavy do srdce. Jeho dcera Kristýnka, moudrý bodyguard Tomáš, zejména pak svérázný životní kouč Pépé… 

Ukázky ilustrací z knihy

Jak vznikaly ilustrace?

Kateřina Kofroňová

grafička a ilustrátorka

Kontakt

kofronovakaterina@seznam.cz
www.katerinakofronova.cz

 

IČO: 09432442 (neplátce DPH)

Fyzická osoba registrována na živnostenském úřadu v Písku.