Nová kniha – Putování hvězdy

Tenhle rok mám tu čest ilustrovat samé krásné knihy. Další z nich je úžasný příběh Putování hvězdy⭐, jehož autorkou je Blanka Ježková. (krasnazeme.blogspot.com)

Jsem jí moc vděčná, že ji oslovila právě moje tvorba. ☺ Na knížce jsme pracovaly opravdu dlouho a máme obě velkou radost, že vám ji můžeme konečně představit. Kniha spadá do žánru dětské poezie, je určena zejména pro děti předškolního a školního věku, ale to své si v ní jistě najdou i děti mladší, starší a možná i dospělí. ☺

Dnes vychází z tiskárny, rozjede se k distributorům, kterými jsou Kosmas a Euromedia a poté se rozletí do e-shopů a kamenných knihkupectví. Hvězdičku už můžete zakoupit nyní v některých e-shopech v předprodeji, fyzicky bude v e-shopech a na prodejnách začátkem příštího týdne.Více o knížce najdete na www.putovanihvezdy.cz, kde si můžete pustit i krátké video a nakouknout tak dovnitř.

Budeme moc rádi, když si knihu zakoupíte, přečtete a pokud se vám bude líbit, abyste nám pomohli dostat hvězdičku k co nejvíce dětem – nejen k těm šťastným, ale také k těm, které jsou smutné, osamělé, nějak znevýhodněné – protože jsme přesvědčené, že je to knížka léčivá, která by mohla vrátit radost do očí a světlo do srdcí mnoha dětí; a kdo ví, možná i dospělých.

Děkujeme a těm, kdo se vydáte s hvězdičkou na cestu vesmírem, přejeme krásné čtenářské zážitky!

Katka a Blanka ♥
www.putovanihvezdy.cz

Kateřina Kofroňová

grafička a ilustrátorka

Kontakt

kofronovakaterina@seznam.cz
www.katerinakofronova.cz

 

IČO: 09432442 (neplátce DPH)

Fyzická osoba registrována na živnostenském úřadu v Písku.