KDO JSEM?

Jmenuji se Kateřina Kofroňová a jsem grafický designer. Specializuji se především na tiskoviny, jako jsou vizitky, katalogy nebo sazba knih. Tvůrčí činnost mě provází od dětství, akorát v současné době občas prohazuji akvarely mezi sadou grafických nástrojů sady ADOBE.  Ve volném čase se věnuji ilustraci a přála bych si, aby i tímto směrem vedli mé kroky v budoucnu. Více najdete v mém portfoliu. Budu ráda, pokud vás moje tvorba zaujme a těším se na případnou spolupráci.

Jsem členem PAPYRO.CZ

CO NABÍZÍM?

1

CORPORATE ID

Grafický návrh loga / logotypu a redesign loga. Grafické návrhy pro firemní materiály, které jsou uceleny do firemního designu (hlavičkový papír, desky, bloky, propisky, kalendáře, prezentační tiskoviny, označení sídla/pobočky společnosti, vizitky a další.)

2

TISKOVINY

Grafické zpracování tiskovin jako jsou vizitky, letáky, vouchery, pozvánky, svatební oznámení, plakáty, kalendáře, časopisy, noviny, brožury různé bannery billboardy, obalový design, grafické návrhy na reklamní předměty.

3

ONLINE REKLAMA

Zajistím pro vaši online reklamu a marketingovou komunikaci obsahové bannery různých rozměrů ( bannery Google a Sklik) nebo grafiku vašich newsletterů apod.

sssss

VÝSTAVY & PROJEKTY

2019 – projekt „Kouzelná zahrada“ – ilustrace do kiny

2017 – výstava 
„Ctrl alt art“ – multižánrový festival – kavárna Až na půdu

2017 – výstava „Co námi hýbe“ Deggendorf (společná s P.U.B)

2016 – výstava „Můj šálek kávy“ – Kavárna U Slunce, Týn nad Vltavou

2016 – výstava „Můj šálek kávy“ – Vykulená Sova, Písek

2014 – výstava „Kolotoč barev“ – Kavárna U Vavřiny, Písek

2011 – výstava „Jak to vidím já“ – průřez dosavadní tvorbou

111111

AKTUÁLNĚ

– ilustrace různých aktivit do pexesa pro Ivanu Palcůtová

REFERENCE

Formulář

Jméno a přijmení
Zpráva